برسی اجمالی بازی ارباب های میلیونی Million Lords: Kingdom Conquest 

 

ارباب های میلیونی: پیروزی پادشاهی یک بازی جالب و سرگرم کننده از دسته بازی های استراتژیکی استودیوی فرانسوی MILLION VICTORIES می باشد. این بازی در واقع اولین بازی رسمی این استودیو به شمار می رود و با اینکه این اولین پروژه این توسعه دهنده است اما باید گفت که ساختار مناسب و سبک و سیاق جالبی که Million Lords: Kingdom Conquest دارد باعث شده تا خبری از آماتور بودن و مسائلی از این قبیل در میان نباشد.

به نقل از سازنده بازی، تمرکز اصلی بازی Million Lords: Kingdom Conquest روی بخش نبردها و مبارزات سهمگین آن است. نگرش جالب و جدید دیگری که در این بازی دیده می شود برای رقابت با دیگر عناوین رایج سبک استراتژیکی است

Million Lords  Kingdom Conquest 1 .

 

در این رویکرد، خبری از انتظارهای طولانی برای ارتقاء ساختمان ها و زمان زیاد صرف کردن برای ساخت ارتش ها و نیروها نیست و به جای آن این استودیو سعی کرده تا این بازی را بیشتر از اینکه یک عنوان خشک و تکراری استراتژیکی باشد، به یک بازی تاکتیکال، نقش محور و اکشن تبدیل کند که همگی آن ها در قالب یک بازی مدیریتی و استراتژیکی گردآوری شده اند و به همین خاطر باید گفت که بازی ارباب های میلیونی نسبت به خیلی از بازی های دیگر سبک استراتژی متمایز است.

با دیدن آموزش های اولیه، در منطقه ای قرار می گیرید که آن جا محدوده شما یا بهتر است بگوییم قلمروی پادشاهی هر بازیکن است. برای آنکه بتوانید محدوده امپراطوری خود را گسترش دهید، قطعاً باید به دیگر مناطق حمله کنید. برای کسب پیروزی در نبرد با دشمنان، نیاز دارید تا استراتژی و نقشه مناسبی داشته باشید.

با ضربه روی ساختمان هر قلمرو، می توانید اطلاعات خوبی را به دست آورید که از جمله آن ها باید به تعداد نفرات نیروهای پیاده نظام، داشتن دیدبان و زمان هایی که انجام وظیفه می کند و همچنین میزان قدرت سپر دفاعی اشاره کرد.

پس از به دست آوردن اطلاعات کلی، می توانید نیروهای خود را به سمت قلمرو دشمنان هدایت کنید و درنهایت با استراتژی که در پیش گرفته اید فتح پیروزمندانه ای را به دست آورید. به همین سادگی می توانیم قلمرو پادشاهی خود را گسترش داده و زیرمجموعه های بسیاری را به دست آوریم.

باید دقت داشت که پس از به دست آوردن هر کاخ یا ساختمان جدید، باید با ارتقاء های پی در پی آن جا را دربرابر حملات دشمنان قدرتمند کنیم. هر به روزرسانی قیمتی برای خود دارد که از پرداخت ۱۲ سکه کار شروع می شود.

سه جهان یا بهتر است بگوییم که سه فصل مختلف توسط توسعه دهندگان طراحی شده است که هر کدام با جزئیاتی جذاب و گرافیکی مناسب همراه هستند. فصل زمستان با پوشش سفید رنگی که ایجاد کرده است باعث خواهد شد تا همه چیز به چشمتان یک دست بیاید و تله ها را نادیده بگیرید.

در ادامه شاهد پدیدار شدن بهار هستیم فصلی که بعد از سرما پدیدار می شود تا نوید شور و هیجانی تازه را به مردم منتقل کند، اما قطعاً در مورد گرما و خشک سالی که بعد از یک حال خوب رخ می دهد نمی توان چیزی گفت و تنها باید با مدیریت منابع این وضعیت را پشت بگذارید.

نکته: سرورهای بازی ممکن است برای برخی از آی پی های ایرانی مسدود باشد؛ در این صورت قبل از اجرای بازی آی پی خود را تغییر دهید.

 

Million Lords  Kingdom Conquest 2

 

برخی از ویژگی های بازی Million Lords: Kingdom Conquest اندروید :

- گیم پلی اصلی و منحصر به فرد
- شرکت در نبردهای چند نفره آنلاین
- برنامه ریزی و سازماندهی حملات مختلف با قبیله خود
- تقویت فرمانده خود با انتخاب از بین 10 مهارت
- گسترش دادن قلمرو خود
- انتخاب مهارت های مربوط به قهرمان خود
- شخصی سازی شخصیت و پادشاهی خود
- ارتقا دادن آیتم ها
- ایجاد کردن آواتار خود