بازی White Night

White Nightبازی جدید، هیجان آور و سرگرم کننده در سبک بازیهای ماجراجویی با گیم پلی ترسناک از استودیوی بازیسازی Playdigious برای اندروید است که ساعت ها قبل با قیمت 4.99 دلار در گوگل پلی عرضه شد و مثل همیشه تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران ان را حضورتان معرفی کنیم و برای بار دیگر به وجدتان بیاوریم! داستان کلی بازی White Night از آنجایی شروع میشود که پس از تصادف شما به یک عمارت قدیمی پناه می آورید، هنگامی که با دقت به اطراف خود می نگرید متوجه میشوید که اتفاقات عحیب و غریبی در اطراف شما در حال انجام است! هم اکنون باید با تمام شجاعت تان به ماجراجویی بپردازید و بدانید دقیقا چه اتفاقاتی در حال انجام است و پرده از حقایق بردازید! در حین ماجراجویی ده ها معمای مختلف را باید حل کنید و نهایت هیجان را تجربه کنید! بر خلاف بازیهای رنگارنگ، در ساخت بازی White Night از دو رنگ سیاه و سفید بهره برده شده است و نور زرد رنگ شمعی که در دست دارید رنگ سومی است که در طراحی و ساخت دیده میشود! اگر از علاقه مندان به بازیهای ماجراجویی هستید که بتواند در محیطی منحصر به فرد نهایت ترس را به شما القا کند، همین الان می توانید نسخه خریداری شده و کامل بازی ماجراجویی – ترسناک White Night را ازسایت ساعدنیوز دریافت کنید!

White Night 1

 

داستان بازی

در بازی اندروید و آیفون White Night شما در قالب شخصی به اجبار وارد یک عمارت متروکه می شوید. بازی مانند بیشتر آثار ترسناک روایتی کلیشه ای دارد و شما در نقش مردی پس از اینکه در جاده تصادف می کند به اجبار وارد یک عمارت بزرگ و ترسناک می شود. بازی درست از جایی آغاز می شود که شما از خودرو به زحمت بیرون آمده و باید به حالت آهسته راه خودرو پیدا کنید که درنهایت به همان عمارت بزرگ برسید.کل روایت بازی در این خانه رخ می دهد یکی از المان های اصلی در داستان دست نوشته های است که در گوشه کنار خانه قرار دارد و طور دقیق تر اگر آن ها را نخوانید عملا چیزی از داستان بازی را متوجه نخواهید شد.

 

در این خانه هیچ چراغی برای روشنایی وجود ندارد و تنها منبع نور، چوب کبریتی هایی است که در طول مسیر به دست می آورید که همواره باید مراقب خاموش نشدن آن ها نیز باشید. خانه ای که شما در آن قرار دارید جن زده است و باید از موجودات خبیث درون آن فرار کنید. گیم پلی بازی به صورت اشاره و کلیک است و شما با انتخاب قسمتی از محیط بازی کارکتر را به آن قسمت هدایت می کنید. دوربین بازی یادآور نسخه های ابتدایی بازی های رزیدنت ایول و سایلنت هیل است که می تواند برای طرفداران این دو اثر جذاب خاطره انگیز باشد. برای بررسی دسته نوشتن ها باید کنار آن ها قرار گرفتن با انتخاب گزینه ذره بین آن ها بررسی و همینطور برای کار با آیتم ها و درها باید گزینه دست را انتخاب کرد.

White Night 2

 

ویژگی های بازی کدام اند؟

گرافیک بصری نقطه قوت بازی به حساب می آید و با داشتن یک تم سیاه و سفید دقیق حس ترس و تنهایی را به خوبی به مخاطب منتقل می کند. از همان ابتدا که وارد خانه می شوید این تم گرافیک به خوبی فضا را برای شما شرح می دهد. نور پردازی که به واسطه کبریت به اندازه کافی جذاب هستند و با روشن شدن آن ها کمی استرس شما می کاهد. صدا گذاری کاراکتر و موسیقی بازی نیز به خوبی موارد دیگر آن است و حس و حال خوبی را دارد. استودیوی فرانسوی Osome Studio با توسعه یک بازی ترسناک و ماجراجویی تقریبا همان حسی را به ما می دهد که در بازی های چون سری Silent hill تجربه می کردیم.

اگر شما علاقه مند به تجربه یک بازی ترسناک جذاب هستید White Night دقیقا مناسب شما است و می تواند در حدود ۳ ساعت شما را سرگرم خودش کند. بازی White Night تقریبا برای همه پلتفرم ها منتشر شده و شما می توانید ازطریق لینک های زیر نسخه های اندروید و آیفون آن را دانلود و از تجربه یک اثر ترسناک لذت ببرید.